24.06.2024

Стабілізаційні відключення 25 червня

25 червня, НЕК Укренерго дав команду на стабілізаційні відключення.

Графіки діятимуть з 00:00 до 24:00. Вони, як завжди, розміщені у нашому чат-боті у Viber (https://chats.viber.com/dtekkyivskielectromerezhi) та Telegram (https://t.me/DTEKKyivskielectromerezhibot), а також на сайті (https://www.dtek-kem.com.ua/ua). 
Просимо вас користуватися електрикою ощадливо. Це допоможе зменшити тривалість відключень. 
Вірте в енергетиків! Світло обов’язково переможе темряву!
зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами