18.06.2024

Стабілізаційні відключення 19 червня

19 червня впродовж всієї доби діятимуть стабілізаційні відключення. Відповідну команду дав НЕК Укренерго.

Ознайомитися з графіками можна в нашому чат-боті у Viber та Telegram або на нашому сайті (https://www.dtek-kem.com.ua/ua).

Дякуємо всім, хто зменшив використання електроенергії! Це відміна підтримка енергосистеми та найкращий спосіб зменшити кількість та тривалість відключень. 

Світло обовʼязково переможе темряву! Вірте в енергетиків!

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами