Стабілізаційні відключення 19 червня
19 червня впродовж всієї доби діятимуть стабілізаційні відключення. Відповідну команду дав НЕК Укренерго.
Ознайомитися з графіками можна в нашому чат-боті у Viber та Telegram або на нашому сайті (https://www.dtek-kem.com.ua/ua).
Дякуємо всім, хто зменшив використання електроенергії! Це відміна підтримка енергосистеми та найкращий спосіб зменшити кількість та тривалість відключень.
Світло обовʼязково переможе темряву! Вірте в енергетиків!