меню
RU
UA
вибір мови
15.01.2020

Майже 110 мільйонів гривень вклав ДТЕК Київські електромережі в надійність столичних мереж у 2019 році

110 кілометрів відремонтованих повітряних ліній, 688 капітально полагоджених трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів. Такі підсумки ремонтної кампанії ДТЕК Київські електромережі у 2019 році, в яку столичні енергетики вклали майже 110 мільйонів гривень. Це дало змогу киянам протягом року отримували стабільне електропостачання, а столичним мережам бути одними з найнадійніших в країні.

ДТЕК модернізує енергетику, роблячи її більш ефективною. В 2019 році ми капітально відремонтували майже 110 кілометрів повітряних ліній електропередач та виконали 4979 ремонтів. Окрему увагу приділили електричним мережам, що безпосередньо живлять будинки киян. Завдяки цьому столичні багатоповерхівки отримали 114 абсолютно нових та надійних ліній 0,4 кВ загальною довжиною понад 17 км

Маріс Куніцкіс Генеральний директор ДТЕК Київські електромережі

Також столичні енергетики капітально відремонтували 6 підстанцій 110/35/10кВ та 35/10 кВ. Це майже 10% від їх загальної кількості. Були оновлені ПС «Протасівська», ПС «Кабельна», ПС «Святошино», ПС «Лівобережна», ПС «Русанівська» та ПС «Теличка». Таким чином, підвищилась надійність електропостачання в Солом’янському, Оболонському, Святошинському, Дніпровському та Голосіївському районах столиці в яких проживають більш ніж 1,3 мільйона киян. 
Ремонтні роботи провели на 636 трансформаторних підстанціях та 52 розподільчих пунктах, а це відповідно на 18% та 23% подібних об’єктах столиці. 
Виконання планових та протиаварійних робіт – це запорука стабільної роботи електрообладнання київських електромереж. Від вчасно проведеного ремонту напряму залежить якість та безперервність постачання світла в домівки киян, на підприємства та в установи.
Окрім ремонтів, у 2019 році ДТЕК Київські електромережі активно інвестував гроші у нове обладнання та електричні мережі. Найбільшими такими проектами стали будівництво нових кабельних ліній «Новокиївська-Московська» і «Позняки-Славутич», реконструкція підстанцій «Позняки», «Вулкан» і «Бортничі», безкоштовне встановлення клієнтам 20 тисяч «розумних» лічильників. В ці та інші проекти ДТЕК Київські електромережі минулого року інвестував 368 мільйонів гривень. 

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами