меню
RU
UA
вибір мови
07.11.2019

172 тисячі киян заборгували за світло: чи є ви серед боржників та як уникнути відключення розповідає ДТЕК Київські електромережі

130 мільйонів гривень. Саме стільки заборгували кияни за електроенергію, спожиту ще у минулі роки. Через це більше 172 тисяч київських осель за законом може залишитися без світла. Навіть за незначний, на перший погляд, борг у 200 грн. ДТЕК Київські електромережі закликає киян перевірити чи не мають вони заборгованості. Якщо є – якомога скоріше її сплатити.

Борг за електроенергію у розмірі 130 млн грн у киян виник ще до 1 січня 2019 року, коли до реформи на ринку електроенергії сьогоднішній оператор систему розподілу ДТЕК Київські електромережі виконував не тільки функцію розподілу електроенергії, але і її поставки/продажу. Вже у квитанціях за січень 2019 року заборгованість за минулі періоди не вказувалась, адже продавати електрику киянам почала інша компанія – постачальник універсальних послуг.

У 80 тисяч київських домогосподарств, тобто у майже половини боржників, сума боргу становить менше 200 гривень. І за законом це вже є достатньою підставою, аби клієнта від’єднали від електромережі. У разі несплати боргу, компанія, у відповідності до порядку передбаченому законодавством, має від’єднувати боржників від мереж.

Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів і знаємо чимало випадків, коли люди опинялися у списках боржників, загубивши квитанцію і забувши її оплатити. Аби не потрапити в неприємну ситуацію та не залишитись без світла, ми закликаємо киян уважно перевірити наявність боргу. Повторне під’єднання буде коштувати від 150 до 500 гривень. І воно стане можливим лише після сплати боргу і займатиме до 3 робочих днів. От і виходить, що забувши колись сплатити умовних 200 гривень по рахунку за електрику, можна залишитися в темній оселі й отримати клопіт із повторного підключення, витрачаючи зайвий час та гроші

Юрій Коломійчук комерційний директор ДТЕК Київські електромережі/

Дізнатися чи є у вас несплачені квитанції та сплатити по ним можна:

  • В особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі.
  • За телефонами контакт-центру: 1588, (044) 202-15-88, (067)210-1588, (050)210-1588.

 

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами