меню
RU
UA
вибір мови
25.03.2020

Цілодобова робота під час карантину. ДТЕК Київські електромережі повернув світло до будинків 38 тисяч жителів столиці

Оператор системи розподілу ДТЕК Київські електромережі з 16 по 23 березня провів більше 163 ремонтних робіт з відновлення електропостачання. Компанія повернула світло до будинків 38 тисяч жителів столиці. Аварійні бригади компанії працюють цілодобово для забезпечення стабільної та безперебійної роботи системи електропостачання столиці.

«ДТЕК Київські електромережі діє в інтересах України і продовжує забезпечувати надійне електропостачання побутових та юридичних клієнтів, приділяючи особливу увагу стабільній роботі медичних установ. Ми дбаємо про наших клієнтів і робимо все для того, щоб в їх будинках було світло.

Маріс Куніцкіс генеральний директор ДТЕК Київські електромережі

За період карантину ДТЕК Київські електромережі провів невідкладний ремонт на 265 трансформаторних підстанціях, 163 кабельних та повітряних лініях по всій столиці. Співробітники аварійних бригад ДТЕК Київські електромережі виконують всі роботи, дотримуючись усіх вимог безпеки і гігієни, мінімізуючи безпосередній контакт з клієнтами.

З 17 березня Центри обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Київські електромережі перейшли на дистанційний режим роботи. Скористатися дистанційними сервісами можна на сайті компанії, за телефонами колл-центру, а також по електронній пошті і на офіційній сторінці в Facebook. Цей зручний формат обслуговування дозволяє економити час клієнта і не вимагає його особистої присутності в ЦОК, що особливо важливо в умовах карантину.

ДТЕК Київські електромережі закликає своїх клієнтів залишатися вдома. Компанія працює і робить усе можливе, щоб в будинках українців було світло та комфорт.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами